Product Philosophy

Kategoriler


Son Yazılar


Hakkında

Product Philosophy, dijital ekosistem yöneticilerinin ürün performanslarını optimize etmek için yararlanabilecekleri rehber makaleler yayınlamayı amaçlar.

Murat Ova Murat Ova

Bu blog Ağustos 2018 tarihinde, dijital ürün yöneticilerinin ürün performanslarını optimize etmek için yararlanabilecekleri, yazılım / kullanıcı deneyimi / veri bilimi ve pazarlama gibi konu başlıkları ile ilgili içerikler paylaşmayı amaçlanarak kurulmuştur.

Dijital pazarlama çalışmalarının yanı sıra müşteri sadakati, kullanıcı deneyimi, web performans optimizasyonu, SEO, yazılım ve makine öğrenmesi teknolojileri ile elde edilecek katma değerli süreçlerin, Türkiye dijital ekosistemindeki işletmelere nasıl uyarlanabileceğini anlatan rehber makaleler yayınlamayı amaçlar.

Murat Ova
Yazar

@benovamurat

12+ yıl deneyimli full stack yazılım mühendisi, kantitatif analist ve dijital pazarlama uzmanı.

Büyük perakendecilerin dijital dünyadaki kompleks büyüme hedefleri için insan doğası ve kar maksimizasyonu odaklı müşteri deneyimi ile yapay zeka tabanlı karar destek sistemleri (Decision Support Systems) geliştirmektedir.

Apple / Tesco / L’oreal / Carrefour / Trendyol / Vestel / Boyner / Doğan Grubu / DeFacto / ETS Tur / Morhipo / Anadolu Sağlık / Pronet / Koçtaş ve daha birçok FMCG/Perakende/Hizmet/E-ticaret markasının, dijital kanalarında veri analisti ve full-stack performans danışmanı olarak yer almıştır.

Şu anda Digital Partners’da Data Science & Growth Analytics Director olarak görev almaktadır, aynı zamanda kendi danışmanlık şirketi olan Stochastic Minds ile, orta doğu menşeili firmalara stokastik veri modelleme danışmanlığı yapmaktadır.

-->