Product Philosophy

Son Yazılar


Playlist: Toparlanın, Gitmiyoruz!

Murat Ova Murat Ova

Analiz yaptığım saatlerde motivasyon olması amacıyla hafif minimal tonlarla başlayıp, gittikçe sertleşen, gittikçe çeşitlileşen oynatma listeleri oluşturuyorum.

Portishead’den Baba Zula’a, Oi Va Voi’den Duman’a kadar geniş bir müzisyen yelpazesinden şarkılar içeren playlist’lerden bir tanesini de bu vesileyle paylaşmış olayım.

Karşınızda “Toparlanın, Gitmiyoruz!”

12+ yıl deneyimli full stack yazılım mühendisi, kantitatif analist ve dijital pazarlama uzmanı.

Büyük perakendecilerin dijital dünyadaki kompleks büyüme hedefleri için insan doğası ve kar maksimizasyonu odaklı müşteri deneyimi ile yapay zeka tabanlı karar destek sistemleri (Decision Support Systems) geliştirmektedir.

Apple / Tesco / L’oreal / Carrefour / Trendyol / Vestel / Boyner / Doğan Grubu / DeFacto / ETS Tur / Morhipo / Anadolu Sağlık / Pronet / Koçtaş ve daha birçok FMCG/Perakende/Hizmet/E-ticaret markasının, dijital kanalarında veri analisti ve full-stack performans danışmanı olarak yer almıştır.

Şu anda Digital Partners’da Data Science & Growth Analytics Director olarak görev almaktadır, aynı zamanda kendi danışmanlık şirketi olan Stochastic Minds ile, orta doğu menşeili firmalara stokastik veri modelleme danışmanlığı yapmaktadır.

Yorumlar0
Henüz hiç yorum yapılmamış.